Apartmány v Călimăneşti

Potřebujete ubytování v Călimăneşti ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Călimăneşti. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Călimăneşti má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Apartament Anais 

Foto: Apartament Anais
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Apartament Anais is located in Călimăneşti, 4.4 km from Cozia AquaPark, in an area where fishing can be enjoyed. It has a garden, mountain views and free WiFi.


2. Apartament Aqua 

Foto: Apartament Aqua
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Featuring city views, Apartament Aqua is situated in Călimăneşti, 4.1 km from Cozia AquaPark. Guests may enjoy free WiFi. With direct access to a balcony, this apartment comes with 2 separate bedrooms and a fully equipped kitchen.


3. Apartment Aurel Vlaicu 6A 

Foto: Apartment Aurel Vlaicu 6A
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Aurel Vlaicu 6A in Călimăneşti provides accommodation with free WiFi, 4.3 km from Cozia AquaPark. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


4. Feelhome Apartment 

Foto: Feelhome Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Feelhome Apartment offers accommodation in Călimăneşti, 5 km from Cozia AquaPark. This apartment provides accommodation with a balcony. This 1-bedroom apartment comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a cable flat-screen TV.


5. Apartament Belvedere StarStarStar

Foto: Apartament Belvedere
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in Călimăneşti, this apartment is 4.5 km from Cozia Monastery. Guests benefit from balcony. Free WiFi is provided throughout the property. An oven and a microwave can be found in the kitchen.


6. Central City Apartment 

Foto: Central City Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Central City Apartment offers accommodation in Călimăneşti, 5 km from Cozia AquaPark. This property offers access to a balcony and free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms and a living room with a flat-screen TV.


7. Antonia's House 

Foto: Antonia's House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
76 %

Set 4.2 km from Cozia AquaPark in Călimăneşti, Antonia's House offers accommodation with a kitchen. This apartment also features free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms, a living room, and 1 bathroom with free toiletries and a bath.


8. Apartament Erick 

Foto: Apartament Erick
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Set 4.2 km from Cozia AquaPark in Călimăneşti, Apartament Erick offers accommodation with a kitchen. This property offers access to a terrace. The apartment has a flat-screen TV and 2 bedrooms. Sibiu International Airport is 84 km from the property.


9. Apartament Luca 

Foto: Apartament Luca
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Located in Călimăneşti, just 2.1 km from Cozia AquaPark, Apartament Luca features accommodation with a garden and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

Hotely v okolí Călimăneşti

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Călimăneşti jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Călimăneşti. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Călimăneşti.


10. Olanesti Apartament StarStarStar

Foto: Olanesti Apartament
Vzdálenost: 5.3 km
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
88 %

Olanesti Apartments se nachází v klidné oblasti Baile Olanesti mezi řekou a lesem, asi 400 metrů od centra letoviska. Nabízí internet zdarma a neplacené parkoviště.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 RON za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osob0 - 0 RON za noc

10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: